Zaopatrzenie ogrodnictwa Ogrofol

Kontakt

ul. Grotnicka 4B
64-140 Włoszakowice


tel. +48 65 537 07 89
tel./fax +48 65 537 09 79

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Godziny otwarcia firmy:

Pn - Pt                              8:00 - 16:00
Sobota                              8:00 - 13:00

Działy:

Zaopatrzenie ogrodnicze - Sprzedaż:
         Beata Wiśniewska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: 601 355 717

Centrum ogrodnicze:
         Daria Rzeźnik: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Produkcja Folii - Sprzedaż:
         Natalia Poloch, Katarzyna Malcher: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: 725 355 717

Biologia:
        Ewa Zając: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Administracja i Księgowość:
        Zofia Staszko: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.