Zaopatrzenie ogrodnictwa Ogrofol

Produkcja i sprzedaż folii

W dniu 16.07.2022 roku uczestniczyliśmy w corocznym Dniu Ogórka w Kłecku, zorganizowanym przez wydawnictwo Warzywa i Owoce Miękkie oraz Grupę Producentów Warzyw CHROBRY. Spotkanie to skierowane było do producentów ogórka gruntowego.

Mieliśmy okazję spotkać się z naszymi klientami, którzy od lat używają naszych folii i są z nich bardzo zadowoleni.

Doceniają fakt, że są to folie zaprojektowane specjalnie pod ich uprawy, dlatego doskonale spełniają ich oczekiwania.

Podczas rozmów uzyskaliśmy mnóstwo wskazówek dotyczących rozwoju oferty foliowej. Padło kilka pytań odnośnie folii biodegradowalnej. Jest to dla nas temat przyszłościowy, który po przeprowadzeniu odpowiednich badań, zaczniemy wdrażać.

Pozytywny odbiór produktów Ogrofol dodał nam energii do dalszego działania.

 

 

Firma Ogrofol Sp. z o.o. jest od 2009 roku producentem specjalistycznych folii ogrodniczych. Folie te ułatwiają pracę prowadzoną w nowoczesnej technologii upraw warzyw i owoców i jednocześnie poprawiają ekonomikę ich produkcji. Do produktów foliowych Ogrofolu należą folie do ściółkowania podłoża oraz folie do podwieszania, tzw. ekrany energetyczne. Ogrofol produkuje także folie do upraw polowych dla np. ogórków gruntowych i truskawek. Czynnikiem wyróżniającym te folie są wprowadzone tu otwory do nasadzeń, które ułatwiają sadzenie i poprawiają wzrost roślin.

Ulotka - folie do szklarni i tuneli

Ulotka - folie do szklarni i tuneli

Ulotka - czarna folia do ściółkowania z otworami do nasadzeń

Ulotka - czarna folia do ściółkowania z otworami do nasadzeń

Kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość produkowanego wyrobu poprzez proces kontroli parametrów produkcyjnych. W przyszłości pragniemy się rozwijać i jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i technologie, dzięki którym jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom folie trwałe, odporne na uszkodzenia, takie które sprawdzają się nawet w trudnych warunkach klimatycznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko wyroby o parametrach "standardowych". Realizujemy również indywidualne zamówienia dla klienta.